Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motoflug

    őstag

    Almaguruk, kérlek segítsetek.

    Nagyjából 4 hónapja van meg a 6s, nagyon szeretem, de okoz pár őszhajszálat. Eddig az otthon használt laptopról másoltam rá zenét iTunesról, hiperszuper minden. Na de kellett nekem a cégesről gyorsan rádobni utazáshoz egy-két zenét, amikor is jött a facepalm. Az iTunes főmenüjében bepiálom azt az opciót, hogy Zene szinkronizálása, ekkor jön egy pop-up: Biztos benne, hogy törölni kívánja a meglévő zenét, filmeket... stb. stb. Van rajta sok-sok zene, hosszú lesz az utazás nem törlök semmit... Nem gond, sok almás arc van a cégnél, megkérdeztem egy kollégát. Szerinte engedélyeztetni kell, amit persze már megcsináltam. Utána mondta, hogy nem úszom meg a törlést, DE utána már mindkét gépemmel működni fog az iTunes: cégessel, otthonival egyaránt tudok másolni. Cégesről töröltem a korábbi cuccokat, vígan rádobtam egy halom muzsikát. Hazaértem és a helyzet ugyanaz, mint ahol elindultam: csak egy gépről tudok másolni rá, jelenleg csak a cégesről, ugyanaz a pop-up fogad, mint korábban....
    3rd party app nem játszik, mert feketelistásak a cégnél. Nyelek egy nagyot és félve felteszem a kérdést: komolyan csak egyetlen gépről lehet másolni zenét, vagy van olyan opció, amit nem vettem számításba?

Új hozzászólás Aktív témák