Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GSPLR

    senior tag

    Lehet, hogy most egy nagyon furát fogok írni vagy olyat amit más nem érez, de van egy nagyon jó példám a "miért ilyen drága az iPhone" dologra, persze pusztán a saját szemszögemből. Először is alapjáraton nem drága vagyis nem jelentősen drágább mint a droidos csúcsgépek. Viszont ha belegondolok, hogy a Németországban élő unokaöcsém fogja magát és besétál a szolgáltatójához hűséget hosszabítani, fix 50 eurot fizet havonta, ingyenes minden hálózatba a telefonálás, sms, kap 1,5GB netet havonta 4G-n(!), ha az elfogy lekorlátozzák a "szemetek" 3G-re(!) és elhozza az éppen aktuális iPhone modellt 0 azaz nulla euróért... :D

    Na, ha innen nézem akkor számomra nem az Apple a drága és a szemét, hanem sajnos egy trágya országban élünk. Ő ugyanis ezt az összeget havonta úgy fizeti ki, hogy észre sem veszi. Magyarországon kissé más a helyzet. Én kedvelem az iPhone telókat, de nem engedhetném meg magamnak, hiába vagyok ezer éve Vodafone előfizető, itt valahogyan nem értékelik a hűséget, vagyis értékelik, 2000 forinttal. A jelenlegi telefonom sem olcsó havi szinten és ez nálam jelenleg a maximum, ez van, ezt dobta a gép.

    El is kanyarodtam kissé a mondandóm lényegétől... Szóval az iPhone aktuális telefonja igencsak erős és jó, mondhattok itt bármit, a tények nagyon makacs dolgok.

    Huawei

Új hozzászólás Aktív témák