Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nord_

    veterán

    válasz helixP #298 üzenetére

    szerintem ez egy megkerülhetetlen szolgáltatás.
    Szerinted. Azt kéne már felfogni végre, hogy ami neked fontos, az másnak közel sem biztos, hogy az.

  • madgie

    titán

    válasz helixP #298 üzenetére

    Akkor magyarázd meg kérlek szépen, mitől egyenlőbb az a júzer, aki fájlhozdozásra használ egy okostelefont annál, aki zenélésre használná?

    De tényleg, komolyan. Mondd el mondjuk a Dream Theater billentyűsének, hogy hülye vagy, ne zenélj iPad-en, vegyél egy Nexust, azzal vidd majd át a Kurtzweil szintire a frissen torrentezett vst-ket.

    #306: épp az előbb bizonyítottad be, hogy te sem tudsz más fejével gondolkoni (demagógia rész).

    [ Szerkesztve ]

  • ZooLee

    őstag

    válasz helixP #298 üzenetére

    Na pont ez a gondom: szerintem ez egy megkerülhetetlen szolgáltatás. Nekem nem elég ha "azt buktam", amikor más cég probléma nélkül meg tudja csinálni.
    Én meg nem azt mondom, hogy ezt nem lehet megkerülni, hanem valaki nem ismeri be az életszerűségét és egyszerűségét a Mass Storage dolognak...

    Szerinted. Szerintem meg nem, mert volt bármilyen telefonom, S60-as, Androidos, akármi, soha eszembe nem jutott az "éles" telefonomat ilyen célra használni. Mindig volt pendrive-om. Sőt, a munkahelyemen tiltva van minden USB eszköz, külön kell engedélyeztetni mindenfajta eszköz elérhetőségét, és csak bizonyos típusú pendrive-ok használhatóak. Ez ugyanúgy életszerű, egyre több helyen erősítik így a biztonságot.

    Ezer meg egy - nem technikai - oka lehet ami miatt nincs Mass Storage elérése a telefon tartalmának (pl. a DRM-mentes vásárolt tartalmak védelme) teháat ez nem annyira egyszerű, hogy nem tudják megcsinálni.

    De mondom, nincs ezzel gond, mások az igényeink, én csak azt tartom problémának, hogy ezért rántanak le egy telefont (illetve ugye a teszt(ek) nem tesz(nek) említést róla, hanem a hozzászólásokban jött - megint - elő)
    Ha más cég meg tudja csinálni, akkor neked ő a nyerő gyártó.

    És miért járjon szarul a soproni Józsi, aki Debrecenben a barátjánál megszerette az Dream Theater-t és az összes DT-albumot átmásolná Péter gépéről. Azonban Pétert épp szívatja a UPC és nincs internetje. Józsi szomorkodik, mert nem tud az 5 órás úton DT-t hallgatni, mert az Iphone-ját nem tudta hozzálőni Péter gépéhez. Annyira életszerűtlen ez?

    Nálunk nem életszerűtlen, valóban. Viszont ahol tervezik és gyártatják az iPhone-t, ott az. Mert Józsi felugrik a netre az első elérhető (wifi vagy mobilnet) ponton, és megveszi az Store-ban az albumo(ka)t és máris hallgathatja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák