Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz BiP #753 üzenetére

    Igen pontosan erről van szó. Én még csak a pénzért se irigylem... Nyilván aki anyucival, apucival él és eltartják, mellette dolgozik, zsebből megtudja ezt venni. Én is így vettem az első iPhone-t igaz nem álltam sorban érte... behozattam Amerikából.

    Viszont ez már egy jelenség. Egy érdekes szociológiai eset. Nem mondom, hogy mindegyiknek baja van, de a racionalitás ilyen szintű elvesztése más komolyabb területeken is problémát okozhat. Ugye egy csomó esetet hallottunk, mikor a srác nem bírja elviselni a szakítást és inkább megöli a volt barátnőjét. Na most képzeld el ha ezek az emberek ennyire képesek egy sz...os telefonért. Akkor mi lesz később a valós életben?
    Ne érts félre, nem azt mondom, hogy ezek szociopaták, csak a realitás érzék ilyen szintű elvesztése még problémás lehet a későbbiekben.
    Ahogy mondod, a legdurvább - az anyuka szövege után - hogy ők maguk sem tudják megindokolni miért. Néztek bambán mint borjú az újkapura. Legalább valami szánalmas indok lenne, miért kell ez aznap és nem egy hónap múlva, de még az sincsen.
    És nem véletlen, hogy Pálinkás József is megjegyezte az esetet! Azért az MTA elnökét csak nem kéne lehülyézni illetve irigy disznónak titulálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák