Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    A legutóbbi software frissítés óta más nem vett észre sokkal gyorsabb merülést sima 11 Pro-n?
    Szerintem valamikor a hét végén tehettem fel a 13.6-ot és tegnap vettem észre egy furcsaságot:
    nem nagyon szoktam kikapcsolni a telefont töltéshez, de most valamiért megtettem, nem mértem pontosan az időt, de körülbelül 1-másfél órát lehetett töltőn, a gyári "gyorstöltővel" ez idő alatt olyan 35%-ról csak 70%-ra ment fel, amit már eleve furcsáltam, mert ennyi kb. egy full töltés szokott lenni. Megnéztem az akkumulátor állapotát és az is lement 100%-ról 99%-ra, ami nagyon szíven talált :( . Januárban vettem a készüléket és nagyon vigyáztam az akksira, játékokat is pl. csak az Androidos cégen játszok, ezzel csak beszélni, keveset böngészni, meg fotózni, zenét hallgatni, social Media-ni szoktam, tölteni mindig a gyári kábellel, és sosem hagyom 20% alá menni, és általában nem töltöm fullra. Ezért csodálkoztam hogy 6.5 hónap alatt már 1%-ot romlott az akku. Ja, az hogy kikapcsoltam a telefont a töltéshez csak azért lényeg, mert az Akkumulátor kezelő a legutóbbi töltéshez még mindig a szombat délutánt írja, nem a kedd délelőttöt, mintha a tegnapi töltés meg sem történt volna...ez azért lenne mert ki volt kapcsolva töltés közben? Fura...
    Na mind1, nem is ez a lényeg: a 70%-ra, amire felment kb. 20 perc Messenger meg Instagram után már lecsökkent 60%-ra, korábban ilyen nem nagyon volt. Utána volt 2 hívásom, ami kb. fél óra volt összesen, meg 1-2x még ránéztem Instára és Face-re, végül 54%-on állt este, reggelre 48%-ra merült, ami végülis nem vészes, de korábban az esti, készenléti helyzetes merülés kb. 2% ha volt. Ma nagyon minimális használat mellett most 36%-on áll, de úgy hogy tényleg 14 perc aktív kijelző időm volt ma csak, és ez alatt 4%-ot merült a kezemben... Amúgy tudom, hogy ez még mindig nem vészes, a P30 céges, ennyit akkor is merül stand-bye-ban ha rá sem nézek másfél nap alatt, de azért eddig ennyi merülést sokkal aktívabb használat mellett produkált...
    Szerintetek ez lehet szoftveres probléma, vagy valami történhetett az akksival (semmi külső hatás nem érte)...

    [ Szerkesztve ]

  • sohajda90

    tag

    válasz hexup #4030 üzenetére

    A Facebook/Messenger (nem tudom most jelenleg ezek mennyire mozognak együtt vagy külön), engedélyezted a Fotók és Videók HD-ban való feltöltését/küldését? Alapból nincs bekapcsolva és úgy tényleg borzasztóan tömörít...

Új hozzászólás Aktív témák