Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz hunter84 #12 üzenetére

    Lemondott megrendelesek..
    Igen, mint minden evben, csokken a kereslet minden teren, ugyanis sokan karacsonyra idozitik vasarlasukat. Nem meglepo, hogy ezek utan nem akarnak meg egy iPhone-t, hiszen karacsonyra megvettek maguknak.. Nem hittem volna, hogy erre raharapnak.. Sokkal ostobabbak az elemzok, mint amit hittem. Nah es persze a mestersegesen generalt "Apple-nek vege hiszti" ami mellesleg az iPod-ok piacra dobasa idejen kezdodott, egyszeruen nevetseges. Ujabb rekordot ertek el az eladasaik szamat tekintve. Ha a netto bevetelt nezzuk, akkor az ugye 13,x milliard. A nagy konkurens Google mindossze 2,9 milliard dollar netto bevetelre tett szert. Ez majdnem 4X kevesebb mint az Apple bevetele.

    Tovabba a reszvenyek pedig csokkennek...
    A Dell epp ki akar vonulni a tozsderol, megsem latszik, hogy a Dell csodbe akarna menni..

    Szoval szerintem ez a rekord negyedev akinek keves, az ostoba. Aki pedig az Apple vereseget varja, az vegye le az Andoriods vagy Samsung szemuveget, es varjon meg egy picit az unneplessel..

    Vilagmegvalto dologgal eloallni egyre nehezebb. Nezzuk meg a konkurens cegeket milyen iPhone, iPod, iPad szintu vilagmegvalto eszkozzel alkat elo az elmult 1 evtizedben. Semmivel, mert csak az Apple-t kovetik. Semmi erdekes termekkel nem alltak elo, csak iPad es iPhone killereket gyartanak.

    Viszont erdekes, hogy miert mindenki az Apple-tol varja a vilagmegvalto otletet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák