Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Dare2Live #29 üzenetére

    igen? és le is tudod írni, hogy miben komplexebb, vagy csak te is bobálózol a szavakkal? :U

    A vér nem válik VAZZE!™

  • okib4100

    aktív tag

    válasz Dare2Live #28 üzenetére

    Persze, ezt már az előző topicban is leírtam, plusz a 279 euró nettó ár volt (minden országban érvényes áfával szorzandó)
    GBR-ben ráadásul még alacsonyabb is az áfa mint itthon, pl.

    #33: sztem az irónia volt. tudod, olyan mint dánia, csak ott irónok élnek.

    [ Szerkesztve ]

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

  • orbano

    félisten

    válasz Dare2Live #32 üzenetére

    és akkor mi van? veszek mást. ha meg nincs rá lém, nem veszek. szerencsére jó arányban mentes vagyok az iylen fogyasztói kábításoktól, legtöbbször gondolatban kiélem a váráslási vágyaim. pontosan ezért nem tud a szívembe markolni, ha kivonnak a piacról egy terméket, mielőtt olcsóbbna árulnák.
    de ennek nagyon is jó oka van: olcsóbban nem éri meg eladni nekik. csak a mikulás osztogatja ingyen az ajándékokat, de mint tudjuk, ő is csődbement...
    a szép új világról, ahol a gyártók a kedvünkért és nem a nyereségért gyártanak, lehet álmodozni, de hőbörögni kár. csakis rajtunk múlik, hogy mit veszünk meg és mit igénylük. nézzétek meg a japókat, náluk milyen szuper telefonok vannak, ezerszer jobbak, mint nálunk. mit gondolsz ez azért van, mert ott jófejebbek a gyártók? a lóf*szt. ott csak ezt veszik meg. ez ilyen rohadt egyszerű még mindig. mi vagyunk 6 milliárdan, vagy a Jóisten tudja hányan, nem a gyártók! Mi döntjük el, mire van igényünk és mire nincs. persze a marketingesen törekednek az ellenkezőjére, de erre feltalálták a tudatos vásárló posztot.
    én is nagyon vágyom egy hűdeokos, hűdepici, sokat bíró csodaszép telefonra, elérhető áron, de a legtöbb, amit tehetek, hogy nem veszek mást, amíg nem jön ki egy ilyen, csak ha már nagyon muszáj. de az emberek többsége elalél ha kijön egy új telefon, és minden új csúcsgépnél mennek és verik a nyálukat a kirakat előtt, és nem esik le nekik, hogy minden évben ugyanabban a kerékben taposnak. amíg ilyen marha az ember, meg is érdemli, hogy drágán kapjon szart. ez van. nagy átlagban hülyék az emberek, a cégek pedig a hülyékből élnek. ennyi.

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák