Hirdetés

  • Sand Land teszt

    gp Több mint két évtizeddel az eredeti megjelenése után Akira Toriyama egyik kevésbé ismert mangája videojáték-feldolgozást kapott, hogy újra elmesélje a sivatagban lakók démonok és emberek történetét.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • 2025-ben jöhet az Intel Panther Lake processzora

    ph Ezt maga Pat Gelsinger, a vállalat vezetője erősítette meg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Fiery #98 üzenetére

    Hogy mi lesz meg augusztusra meglátjuk. :) A látottak alapján pesszimista vagyok.

    "Konkret, sajat mérés alapjan."
    Azért cégeket kivéve AIDA-t többnyire power userek használják, így azért felfelé kilóg ez a stat szerintem. :)

    "Errol nincsenek szamaim"
    AdDuplex 8. dia, kb. pontosabb statisztika nincs, még MS-től se. Az akadályozó erőt meg szolgáltatóknak hívják. :P Elég nagy erő. :P

    Hát azt látva, hogy még a Win7 se érte el végső soron sose az 1milliárdot lassan 6év alatt továbbra is kicsit túlzásnak gondolom igazából bármennyi idő alatt is.

    "App-V-t lebutatni sem gondolom, hogy nagy feladat lenne"
    Na pont ez az, hogy nem feltétlen butítani kell. Nyilván kihagyják a csomag konfigot, meg egyéb enterprise szintű dolgokat, de jó pár mechanizmust és a sequencert is inkább okosítani kell, mint pl. az Update-eket és a Store integrációt is meg kell oldani.

Új hozzászólás Aktív témák