Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lvb

    aktív tag

    válasz FatalEror #298 üzenetére

    Ezért az összegért pont nincs Intel ajánlat, de pl 31 - 32 -ért van 4330, ami kb. annyival lassab csak, mint amennyivel olcsóbb. (ráadásul 1 szálon sokkal gyorsabb, és 60W-al kisebb max fogyasztással bír) Ez szerintem jobb ajánlat, mint az fx. Ha meg kell a teljesítmény, akkor 4440 van 44k-ba, ami kisebb fogyasztás mellett is gyorsabb, mint a 8320...

  • 8th

    addikt

    válasz FatalEror #298 üzenetére

    Tud.

    FX-8320 BOX: 37 306 Ft.
    i5-3330 BOX: 42 032 Ft.

    Azonos teljesítmény közel azonos áron (i5: + 4 726 Ft). Azt is vegyük bele a képletbe, hogy az AMD gyári hűtője terhelés alatt hangos és tuning esetén már szinte biztosan kevés lesz (nyáron tűzforró volt a proci). Beruház az ember egy TX3 EVO-ra és pénzben máris ugyanott van sőt ha már annyira b@xxuk a fillért akkor még drágább is lesz mint az i5. Rokon gyerekkel raktunk össze ilyen FX procival gépet. Tapasztalatból mondom otthonra teljesen felesleges ennél jobbat gyorsabbat drágábbat venni mert mindenre elég ez is. Nem is értem mit dobálóznak itt emberek 80ezres procikkal. A fogyasztásra recskázók táborának pedig jelezném ha a lakás sűrűn látogatott részein (konyha, nappali, szobák) kicserélik a fényforrást ledesre vagy akár kiviszik a konyhából a hűtőszekrényt a lakás egy hűvösebb pontjára máris az AMD többletfogyasztásának a többszörösét megspórolják áramban.
    Én Intel bérenc/fanboy vagyok kinek hogy tetszik de valahogy csak megálltam, hogy ne jöjjek be trollkodni. Mások is moderálhatnák magukat - mindkét oldalról - mert már mindenről szólnak a hozzászólások csak a tesztben főszerepet kapó termékről nem. Nem győzöm átugrálni a sok fika hozzászólást és ez már tényleg qrva unalmas. :(((

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák