Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz ledgeri #1 üzenetére

    Mondjuk én 3szor is adtam, mert sokat tanultam abból amit nyújtanak. Inkább erre adok mint stadionokra.
    Na ja hát a magyar mentalitással ellentétben semmi nincs ingyen... Nem szégyen kérni ha ad is valamit.
    Az mondjuk más kérdés, hogy otthon a nekem jár minden is, mert hát na 1000 éve Európa szív csakrája... Bla bla bla...
    Ha csak fele annyian olvasnának otthon wikipediat, mint amennyi rosszindulatú megjegyzeseket okoskodó megmondó emberke van, akkor már Magyarország sem ott tartana ahol...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz ledgeri #7 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy aztán minden tökéletes, na hasonlítsuk már össze a akár a mai törekvéseket amit oktatási rendszernek hívtak az elmúlt 70 évben arrafelé, meg az olyan kezdeményezésekkel, mint egy Wikipedia.... Szerinted melyik a hihetőbb elmélet?

    Kommentjeidben picit az "ezért jöttem el otthonról"-t jobban érzem, mint bármely állításod igazságtartalmát.

    És ennek mi köze van ahhoz, hogy gyakorlatilag mondjuk a kommentjeitekből az jön le ami 60 éve is része volt a "szegény" ember szinonimájának, hogy minden ingyen kellene, túl kellene ezen már lépni.... Semmi nincs ingyen, meg fél áron sem, meg 10-ed áron sem ennyi... A Balck Fiday is bele van építve a rendszerbe, ahogy a Wikipedia is...

    Kérni nem szégyen, ha adsz is valamit... A rendszerben lesz hiba, tökéletes rendszer nincs, ja de ha megmondó emberkékről van szó, ebben is verhetetlenek arrafelé...

    Itt már csak az a kérdés, hogy minek van több értelme, de szerintem az előbbinek...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák