Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #44 üzenetére

    Mind a kettő hihető, az a baj. Egyik nagyobb baj, mint a másik.
    Különben meg LÖL.

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Zotya84

    őstag

    válasz Chaser #50 üzenetére

    Egyértelmű, hogy hatalmas segítség volt, hogy ott, akkor megismerkedtem sok anyaggal, eszközzel, folyamattal. ;)

    #51) Ixion77: "Csak így meg nekem megy rengeteg szabadidőm rá." Én sem élveztem, hogy hogy az idei Balaton-átúszásra úgy mentem, hogy emiatt az előző sporttevékenységem a tavalyi volt... :D

    #53) hunluki: Nekem annyi mázlim volt, hogy a munkahelyemtől 8 percre laktam, miközben onnan 3 percre csináltam a műveletet. De így is csak akkor tudtam haladni, amikor hamarabb meg tudtam lógni csúszóval. (Hogy mennyire szerethettek a szomszédok, mikor 18-20h között fúrtam fel a gipszkarton álmennyezet szerkezetét a plafonba, 3 napon át... Bár szerencsére senki sem utált meg érte.) Amúgy, ha van akár egy ember, aki tud segíteni a kezed alá dolgozni (anyagkeverés, -szállítás, stb), akkor rengeteget tudsz haladni, mert mondjuk nem kell úgy járnod, mint nekem a CD profilok felfűzésekor: létra fel, méret levesz, létra le, profil jelölése, vágása, egyik oldalon UD fölé illeszt, létra fel, másik oldalon profilba illesztés, létra le, szoba túloldalán létra fel, majd ott is beillesztés. És közben odafigyelni, hogy a bordákra időben fel legyen fűzve a gerinc. Aztán ugyanez elölről... :D

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák