Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elit3Zotya

    addikt

    válasz Essentials #11 üzenetére

    Nem fizetettek gondolom eleget, volt is erről valami cikk. :DDD Én inkább hiszek a saját összehasonlításomnak. :K Igaz csak 2 napig volt mind a 2 teló nálam egyszerre, és biztos van olyan szituáció amikor nem jobb az új, de amit én próbáltam(kb mindent :DDD ), mindenhol jobb volt, vagy minimum olyan. De te is megtudod nézni a fotós topikba, oda töltöttem fel pár összehasonlítást, és nem csak azzal összehasonlítva. :B Maradjunk annyiban, hogy nekem eddig ez a legjobb kamera fronton. (Utána szorosan a 11 ultra/mate 40 pro.) De megértem azt is, akinek nem tetszik a képe, ilyen is van. :)
    Néztem én is sok összehasonlító tesztet, de ahogy láttam mindenki rossz beállításokkal használja. Pedig semmi különleges nincs benne, csak kikellene nekik választani a természetes módot, de senki nem teszi. :((( De nyilván ez sem hibátlan, van amiben meg ez a gyengébb más csúcstelóval szemben. pl a széleslátó az egyik legjobb, de egy mate 40 pro féle lepipálja ezt is, vagy makróba nem ellenfele egy s22 ultrának vagy 13 pro max-nak. :N

Új hozzászólás Aktív témák