Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    Aki az értelmét, meg az ár-érték arányát nézegeti ennek a gépnek, az szerintem tartsa meg magának nyilvánvaló okokból. :)
    Nekem a "brutális" szó jut eszembe erről. :Y
    Ami kimondottan érdekes és tetszik, az a szétkonfigurálható világítós billentyűzet. Mondjuk én csak kevés színnel operálnék, de nagyon futurisztikus kinézetet kölcsönöz a masinának. Mondjuk egy Mass Effect notbooknak beillene simán! ;]

    CoVboy Forever!

  • Vidala

    senior tag

    válasz haky #26 üzenetére

    Szerintem rossz szemüvegen át nézed. Egy ilyen gép hogy nézzen ki? Mint egy MacBook Air?

    Egy kritika viszont extrán jogos a cikkben, amit kiemelnék: egy stílusban passzoló Alienware egeret tényleg csomagolhattak volna mellé.

    u.i. Nem vagyok tini, és nem szerénytelenségből, de mások szerint sincs gond az ízlésemmel. Egyszerűen erre a masinára máshogy kell tekinteni.

    CoVboy Forever!

  • Vidala

    senior tag

    válasz Vidala #25 üzenetére

    Végigolvastam a hsz-ok javarészét, de mennyire tudtam, hogy ilyen buta "fikázzuk a gépet, meg egymást is" offolás lesz az egészből. Lehet, hogy ezeket a teszteket eleve a Logout fáradt gőz rovatba kellene tenni? ;]

    Most tényleg: senki nem tud kilépni a saját árnyékából, és "megérteni" ki a célpiac?
    Nem az itt értelmetlenül vitatkozók többsége az biztos. De akkor minek bizonygatjátok, hogy TI miért NEM vennétek meg és SZERINTETEK miért hülyeség??? :W

    Egyrészt ezek a cuccok mindig is techdemók voltak, és ezáltal presztízstermékek. Tudjátok mit jelent a szó? Szinonímái: Ferrari, Omega, Hugo Boss, Louis Vuitton stb-stb.
    Szóval egy-két megszállottat leszámítva a többség szvsz "az apucitól kapott S4-es Audiával hurcibálja ezt a gépet a haverokhoz, hogy lezúzzák egymást NFS-el, meg hasonlókkal". Bár igazándiból ezzel semmi bajom nincs, csak egy sztereótípiát próbáltam felvázolni, ami talán érthetőbb a tömegek számára.
    Röviden: sokan azért veszik, mert megtehetik.

    CoVboy Forever!

Aktív témák