Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Crystalheart #40 üzenetére

    A film meg a konyv nem tudom, hogy jon ide, azt tipikusan nem programozok csinaljak :)

    A jatekfejlesztes egyebkent tipikusan az a terulet, ahol lelkes amde tapasztalatlan es naiv fiatalokat (pl teged ;) ) alkalmaznak rossz penzert, sok (kifizetetlen) tuloraval - nem is olyan reg volt egy kisebb botrany ennek kapcsan az EA haza tajan. A hazai jatekfejlesztoket mondjuk nem ismerem, de pl a Virusbuster v az ArchiCAD az en idomben rosszabbul fizetett, mint a Nokia (S60 firmware) v a Siemens (telekommunkacios cuccok firmware-ei es kiszolgalo applikacioi), hogy az olyan tutisagot, mint az Alcatel (vasuti biztositoberendezesek) ne is emlitsem, ill. amennyire en tudom, a bankok se fizetnek rosszul ill. (bar az mar hatarterulet) a SAP konzultansok se szoktak munkaido utan a Blahan keregetni :)

    Ha mar jatekfejlesztes: nehogy azt hidd, hogy az igazan kulonbozik a tobbi programozoi melotol: megkapod, hogy kalapalj egy XML parsert, v barmi mas, tok hetkoznapi cuccot, aztan azt csinalhatod latastul vakulasig :)

    Bocs, ha beletapostam az illuzoidba :)

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák