Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Hát ez így elég karcsúcska,bár a jelenlegi ára 24000ft körül mozog(ez meg 4 gb-s ami kevés,ellenben 8-asat még nem láttam a 16-os meg 28 ropi körül megy,root és tárhely csere meg nem mindenkinei meg)ami kicsit lendít a helyzeten .
    Könyv olvasásra,netezésre olcsóbb gép is megfelel (rooke,igaz nem ips hanem tn,de kategórián belülen egész jó a képe+hdmi kimenet,8gb,mindez 4 ropival kevesebbért).Ha ez még nem lenne elég+6 ropiért ott a 700qci(1280x800 ips 4 magos(igaz ATM,de még így is jóval erősebb/fürgébb),hdmi,8gb tár és ezzel már lehet kicsit komolyabb játékokkal is próbálkozni)Játékra(RR3 és társai) meg erősebb kell(79qci 8 col ips,hdmi,8gb+14 ropiért).
    A gagyi hátlapi kamerán lehetett volna spórolni a fém hátlap meg jól mutat csak a wifit vágja haza(érzem is a mellékhatásokat (813i/79qci).Az órajelet meg még lejjebb vették a 3168 hoz kêpest ami amúgy sem volt túl acélos az sgx 540-ről nem is beszélve.Ja és 24 ropi a Prestigio PMP3970B Duo ami nem ips-es,de százszor fürgébb,bár sietni kell vele,mert kifutó darab.
    Összegezve olvasáshoz alap játékokhoz túl drága van olcsóbb alternatíva,ugyan anyiért van megfontolandóbb,alig többért van jobb,játékra meg túl gyenge,hdmi nuku(sokan nem használják,de néha jól jön),4gb kevéske,16gb-s túl drága :DDD Egyedül az ips panel ami vonzó.

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz antikomcsi #21 üzenetére

    Bizony igaz :K Nyugodt szívvel a 40 ropis 8colos ips-es versenyzőket tudom ajánlani és még itt is vannak anomáliák(de legalább nem kapok agyérgörcsöt,mint pl a 708DR-től.Ott megtanultam,hogy a szakik nem véletlenül óvnak az ilyen csodáktól,de én sem hittem nekik :DDD ).Ilyen a 79qci/813i,de pl könnyen bele lehet futni a fém hátlapos wifi problémába.

Új hozzászólás Aktív témák