Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B84

    csendes újonc

    Amúgy a SOT-ot ki, hogy "méri/nézi/viszonyítja"?
    csak mert nekem pl. lassan kb. 1 éve van használatban egy Armor 9-es és szerintem az is bőven hozza a 9-10 órát naponta... oké, hogy akkuhoz képest ez kevésnek tűnhet, és tény, hogy alap helyzetben az Ulefone nem az optimalizálásról híres de nálam pl. nincs semmi korlátozás beállítva az erőforrásra. [link]
    Nálam pl. ez a mai, még egy visszafogott használat volt.
    Egyébként minden nap töltöm este a telefont, ha 20%-on van, ha 60%-on(olyan elvből hogy reggel legyen 100%-on az akku)...és a töltő csatlakozó gumi még teljesen jól zár. Mondjuk valahol egyszer olvastam hogy a korábbi Ulefone telefonoknál, ahol nem volt védett a töltő csatlakozó akkor annak volt valami alap vízállósága, és amelyiknek nem annak azért úgy csinálták meg, hogy legyen záró gumi. De itt legalább egyszerre valósul meg az, hogy van záró gumi fedés és vezeték nélküli töltés is. Szóval szerintem nem kell nyitogatni állandóan, ha az ember este vezeték mentes töltésre teszi a telefont.

    [ Szerkesztve ]

    Ulefone Armor 18T / Apple iPhone 13 mini / Apple Watch Series 6 44mm / Microsoft Surface Duo 2 / Microsoft Surface Laptop Studio

Új hozzászólás Aktív témák