Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DMG

    senior tag

    válasz Xaels #14 üzenetére

    Ha csak azt vesszük, ho gyaz android fejlesztőknek végre nem kell több féle gépre optimalizálni a játékokat, ki tudják használni a Tegra 3 adottságait, akkor elég sokat ki lehet belőle hozni, azért ha megnézzük a Tegra 3-as videókat, a PS2-nél jobb PS3-at azért már/már megközelíti, nem kell egy rakat pénzt kiadni a gép mellett dev kit-ekre, szerintem lehet jövője, ha csak arra, hogy a fejlesztők körében elterjed és kvázi kitapossa az utat az erősebb SoC-al szerelt következő generációnak.

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

  • DMG

    senior tag

    válasz Xaels #24 üzenetére

    Szerintem van abban még tartalék, így asztali konzol formájában jóval kevesebb dolga van, a melegedés sem okoz gondot, mert van benne hűtés. És ha fix a hardver környezet, okosabban lehet optimalizálni, de ha a PS3-at meg sem közelíti grafikailag, a játékélmény terén még mindig felveheti vele a versenyt. Főleg erre lett kitalálva, indie fejlesztőknek szerintem egy hatalmas lehetőség. Sajnos mivel Android, így sokan abból indulnak ki, hogy majd biztos a PlayStore fingós app-jait lehet majd rá leszedni. Én mint indie fejlesztő meg pont azért várom mert végre lessz komolyan projekteknek is létjogosultsága, egy komolyabb FPS-t (és itt most "komolyabb" alatt nem a grafikára gondolok) egy telefonon nem fognak megvenni, mert kényelmetlen játszani, nem veszik elő annyit stb... Egy TV-s konzolon nagyobb a fejlesztők mozgástere.

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Új hozzászólás Aktív témák