Hirdetés

2018. szeptember 22., szombat

(#1) Geller72

Geller72
(PH! kedvence)

A VGA-k ára meg szerintem be fog lassan esni, mert hiába a GDDR5 magas ára, ha éppen most fogják őket kartel miatt megqrni. ;). Szvsz. kb. 3 hónapon belül lesz egy jelentős árcsökkenés. :U

“Annyi városban van Szabadság utca, de az igazi itt van, a falu végén, ami a végtelenbe vezet.”

(#2) Viktor77 válasza Geller72 (#1) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

A megkúrást szerinted ki fogja megfizetni? Te.

Samsung Galaxy S7

(#3) Teréz Atya válasza Viktor77 (#2) üzenetére

Teréz Atya
(őstag)

Hát épp a RAM gyártókat akarja seggbe rakni Kína, nem a grafkártyagyártókat, mert éppenhogy ez miatt túl drágaán gyártanak telefonokat, stb.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#4) Viktor77 válasza Teréz Atya (#3) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Túl drágán? Akkor az Iphone olcsóbb lesz 3-4 hónap múlva? :D

Hidd el, körbe fog ez érni.

Samsung Galaxy S7

(#5) Mamuska

Mamuska
(őstag)

A BENQ PV270 egy érdekes monitor, kíváncsi vagyok, hogy a nagyokkal szemben (NEC, EIZO) is megállná-e a helyét. EIZO CS2730 árkategóriájában mozog, azzal összevetve megnézném.

(#6) Teréz Atya válasza Viktor77 (#4) üzenetére

Teréz Atya
(őstag)

Az iPhone biztos nem, de a Huawei vagy Xiaomi, esetleg a Dogee biztosan. HUF-ban nem, mert drágul az USD.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#7) pusszycat válasza Teréz Atya (#6) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Doogee ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#8) Geller72 válasza Viktor77 (#2) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

Én biztos nem. Mert addig nem veszek, amíg nem normalizálódnak az árak. Ez a bünti már nem az első lesz, volt már ilyen, akkor is megzuhant a memóriaár egy időre. Folyamat kartelleznek. Megérdemlik. És a mostani bünti még csak a 2016-17-es köcsögségükért lesz, mert most éppen ott tartanak, azt vizsgálják.
Az apple meg eddig sem a ram árakért, vagy bármilyen alkatrésznek az áráért volt éppen olcsó vagy drága. Ahogy 60 millás autót sem azért veszel, mer' le kell valamivel járni a boltba.. az mellett, hogy arra is használható. Az ájfonnal is tudsz telefonálni, de sokan nem csak ez miatt veszik. Mindig mondom, hogy ki kell jönni ide, ahol mondjuk én vagyok, mert itt nem tudsz villogni vele, mert mindenkinek ilyen van. Szar mi? ;] Itt senkit nem érdekel, hogy milyen telefonod van. Voltam olyan autós-motoros összeröffenésen is, ahol a Shelbyt meg sem nézték, mert az 50 db után már unalmas volt a sorban. :D. És VGA-t sem azért nem veszek, mert nem tudnám megvenni, hanem mert ezek az árak eszementek, és nem tükrözik a valóságot. 1060 6 GB 140k? Hagyjuk már. :D. A miner szekció totál be kezd bukni az apró rogyásig van rigekből kiszedett kártyákkal. Ráadásul itt a nyár, a kutyát nem érdeklik gamer szinten a VGA-k, főleg ezen az áron. Lesz az a mellény majd még kisebb is. ;.)

“Annyi városban van Szabadság utca, de az igazi itt van, a falu végén, ami a végtelenbe vezet.”

(#9) Viktor77 válasza Geller72 (#8) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Olvass már értően. Te alatt a végfelhasználót értem, Iphone alatt meg egy random terméket, telefont, vgat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7

(#10) WD40 válasza Geller72 (#8) üzenetére

WD40
(fanatikus tag)

Mi az a folyamat kartelezés? :F

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#11) Geller72 válasza WD40 (#10) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

2010-től, szinte folyamatosan, 2013-ban is és 2016-17-ben is megtörtént, tény bünti is volt, van és lesz érte.

(#12) REIT válasza Geller72 (#1) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Én inkább a bitcoin árát figyelném, annak nagyobb hatása van, hogy mennyire olcsósodik a VGA piac :DDD

(#13) -RARA- válasza REIT (#12) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Nem vagyok bányász de a bitcoint pont nem VGA-kkal bányásszák ha jól tudom... ;] :P

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#14) Geller72 válasza REIT (#12) üzenetére

Geller72
(PH! kedvence)

A negyedére esett..ha figyelted volna.. ;] :P CSak az elmúlt 24 órában majd 10%-ot zuhant. De valóban, normál esetben ehhez a VGA iparnak sok köze már nem nagyon van.

(#15) REIT válasza -RARA- (#13) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Mert az ETH ára szerinted mivel korrelál? :DDD

Geller72 valóban, most a bányászok nem verik FEL az árakat, mert nem éri meg beruházni; de jön még az a periódus is, amikor érdemes lesz eladniuk (vagy azért mert jönnek jobb kártyák vagy azért mert annyira leesik a coinok ára, hogy nem éri meg foglalkozni vele...) na majd akkor lesz kánaán a gamereknek :DDD

(#16) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

'' A másik akciós kijelző a BenQ professzionális felhasználásra szánt modellje, a PV270, amely 299 900 forintba kerül, és 27 hüvelykes képátlóval kínál WQHD felbontást.

''

> Osztan Lessz-e ugyi Marha aki ennyiert megveszi ? ? ? ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#17) Mamuska válasza Dr.FantastiK (#16) üzenetére

Mamuska
(őstag)

A tudást meg kell fizetni. :)

(#18) Aprósólyom válasza Viktor77 (#4) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

iPhone, szerintem pont nem az a példa, ahol jelentős nyereség van a telefonon. Ott sokkal inkább a presztízs/tudás/minőség/brand határozza meg az aktuális árat, és már így is feszegetik a lélektani felső árasávokat, ezt tudjuk. De az olcsó kategóriában biztosan érzékelhető lesz majd a változás, valamikor... vagy sose, hogy visszadolgozzák a csökkent árbevételeket és a globálisan csökkenő mobil eladásokat...

(#19) Aprósólyom válasza Geller72 (#14) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

10% 1 nap alatt. Folyamatosan spekulálnak vele, de egy ideje a 6000-8000USD-s árfolyamon táncoltatják. (most pontosabbat nem írok, mert kb csak 2-3 hetente ellenőrzöm kíváncsiságból, különféle időintervallumokra..) De vicces látni, hogy tényleg csak a spekuláció tartja életben... legalább is nekem annak tűnik, nem hiába kritizálják az instabilitását. Ha így folytatják, sosem lesz fizető eszköz, csak egy spekulációs termék. Így kvázi termelni sem éri meg vele, hanem inkább kereskedni.
Én azért kíváncsi lennék egy élő személyre, aki bemutatná a felépített egzisztenciáját ebből a bizniszből. :)

(#20) -RARA- válasza Dr.FantastiK (#16) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Látom a gonimanó szmájlit... :))
De ettől függetlenül nagyon is jó árban van a tudásához képest.. na meg kicsit megy ez még lejjebb... Van aki 1 milliót is kiad egy monitorra... attól függ mi az igényed és mit követel meg a munkád... :P Van az a munkaterület ahol egy egymillás monitor a legkisebb tétel az eszközparkban... (pl egy filmstudió)

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#21) WD40 válasza Geller72 (#11) üzenetére

WD40
(fanatikus tag)

Köszi a linkeket. Remélem igazad lesz a mostani büntik és a legalább valami érezhető árcsökkenést illetően.

[ Szerkesztve ]

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#22) bencze válasza Aprósólyom (#18) üzenetére

bencze
(senior tag)

aszondja gross margin 64%
ha ez nem jelentős akkor nem tudom mi :) hagyjuk békén az uzsorásokat azok se nyúlnak le többet...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear =-

(#23) himpike

himpike
(kvázi-tag)

Osztán tessík mán mögmondani hogy mi a herítű drágul mostanában a GDDR5?

(#24) REIT válasza Aprósólyom (#18) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

iPhone, szerintem pont nem az a példa, ahol jelentős nyereség van a telefonon

Time to wake up Neo :U

(#25) This_is_Ice

This_is_Ice
(tag)

Akkor még mindig ott járunk, hogy a 4 évvel ezelőtti vga-teljesítmény 100 lepedő, ha jól látom. Jár a taps.

(#26) Mikamaka

Mikamaka
(PH! kedvence)

Tényleg olyan oldalt ajánlotok a multimédiás kiegészítőknel, ahol regisztrálni kell, hogy lássam az árakat... :C
No comment gyerekek..

PES & ISS PRO only

(#27) Henrikk001

Henrikk001
(kvázi-tag)

A 3GB-os 1060 Szerintem nagyon jó vétel

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.