Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Viktor77 #2 üzenetére

    Én biztos nem. Mert addig nem veszek, amíg nem normalizálódnak az árak. Ez a bünti már nem az első lesz, volt már ilyen, akkor is megzuhant a memóriaár egy időre. Folyamat kartelleznek. Megérdemlik. És a mostani bünti még csak a 2016-17-es köcsögségükért lesz, mert most éppen ott tartanak, azt vizsgálják.
    Az apple meg eddig sem a ram árakért, vagy bármilyen alkatrésznek az áráért volt éppen olcsó vagy drága. Ahogy 60 millás autót sem azért veszel, mer' le kell valamivel járni a boltba.. az mellett, hogy arra is használható. Az ájfonnal is tudsz telefonálni, de sokan nem csak ez miatt veszik. Mindig mondom, hogy ki kell jönni ide, ahol mondjuk én vagyok, mert itt nem tudsz villogni vele, mert mindenkinek ilyen van. Szar mi? ;] Itt senkit nem érdekel, hogy milyen telefonod van. Voltam olyan autós-motoros összeröffenésen is, ahol a Shelbyt meg sem nézték, mert az 50 db után már unalmas volt a sorban. :D. És VGA-t sem azért nem veszek, mert nem tudnám megvenni, hanem mert ezek az árak eszementek, és nem tükrözik a valóságot. 1060 6 GB 140k? Hagyjuk már. :D. A miner szekció totál be kezd bukni az apró rogyásig van rigekből kiszedett kártyákkal. Ráadásul itt a nyár, a kutyát nem érdeklik gamer szinten a VGA-k, főleg ezen az áron. Lesz az a mellény majd még kisebb is. ;.)

Új hozzászólás Aktív témák