Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    válasz gooool #38 üzenetére

    Akkor ott még jó is a sebesség. Nálam Nyíregyházán egy órával ezelőtti mérés szerint 2,2 a letöltés, 1,05 a feltöltés. És itt lesz elvileg 21mbit, amire nagyon kíváncsi vagyok :) Már annak örülnék, ha stabilan hozná a mostani max sebességek felét, 2/3-át.
    Mindenesetre örülök, hogy én is átkerülök a 26Gb-os korlátba, bár eddig egyszer sikerült csak túllépnem a 14Gb-ot.

  • 1430

    senior tag

    válasz gooool #38 üzenetére

    Szerintem félreértetted a cikket. Azt írják: "Az eddigi RelaxNet XL előfizetők automatikusan átkerülnek a Net & Roll L csomagba."

    Neked nem RelaxNet XL-ed van, hanem Aranytárskártya RelaxNet XL.
    Szóval marad 6.400 Ft-ért a 14+1GB (majd augusztustól) vagy válthatsz Net&Roll M-be (6.990 Ft-ért 16 GB) illetve Net&Roll L-be (9.400 Ft-ért 26 GB).

    Bocha
    Az ügyfélszolgálat felé nem kommunikáltak "automatikus" átváltást...
    Gyanítom, mindenkinek manuálisan kell váltania RelaxNet XL-ből Net&Roll L-be. Akkor szoktak automatikusan váltani, ha kivezetik az adott díjcsomagot, de a RelaxNet XL és az AT RelaxNet XL csak le lesz zárva (újonnan nem aktiválható) augusztus végén, ahogy az a sajtóközlemény 3. bekezdésének végén is olvasható.

    A sajtóközleménynek azon részét is kiemelném, hogy augusztustól RelaxNet csomagokkal (illetve minden más adatcsomaggal) csak maximum 7,2 Mbps, míg Net&Roll-lal 21 Mbps lesz elérhető (ha azon a helyen adott a hálózat és a készülék is megfelelő).
    Továbbá aki szeptemberben még mindig RelaxNet XL-t vagy AT RelaxNet XL-t használ (tehát még inkább kizárt az automatikus átváltás), annak eme csomagok előtt is megnyitják az akár 21 Mbps-os sebességet (illetve még járni fog a +1GB).

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák