Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Tikakukac #5 üzenetére

    Hát igen, az 5 éves noti használhatatlansága... A mai napig a 7 éves Thinkpad T420-amat használom, munkára. Igaz, tettem bele +4 giga ramot és a vinyót ssd-re cseréltem (szerencsére mivel úgy van megcsinálva, hogy gyerekjáték szerelni, még az ilyen fakezűek is el tudják ezt végezni mint én - aki látott már ilyen gépet tudja, hogy szinte szégyenkezve mondom, hogy ez "szerelés"). Teljesen megfelel a sebessége, használhatósága, a tartóssága. A 7 évből az első 5-ben rendszeresen volt hordva, a zsanérok olyanok mint új korában, és egészében teljesen egyben van a gép.

    Erre a gépre rátérve: nálam így haladt a teszt olvasása. Nocsak, lehet, hogy erre fogok cserélni? Elérkeztem a portokhoz, látom milyenek, azt mondom, ajjaj, nem valószínű, hogy erre fogok cserélni. Amikor megláttam, hogy mindezt mennyiért: biztos, hogy nem erre fogok cserélni. Pedig nagyon jól jönne egy desktopként is használható tablet (dokkolható esetleg), de legyen annyira hordozható, hogy laptopként és táblagépként is működjön. Sajnos úgy látom, hogy nem ez lesz az.

Új hozzászólás Aktív témák