Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Daywalker #6 üzenetére

    Ez a külső tápos dolog annyira nem idegen a kis méretű gépeknél. Még a kettő is elmegy a fogyasztás miatt. Engem az érdekel, mi van, ha csak az egyik van bedugva? Kontakthiba is nagyobb eséllyel fordulhat elő.
    Az is érdekel, hogy a tápegységekhez földelt, vagy földelés nélküli dugvilla jár-e, továbbá a gépház földelése milyen? A hang például elég sok zajt össze tud szedni.
    Nekem is SFF gépem van egy íróasztali fiók helyén fektetve, szeretem, szerintem vagány. Ettől önmagában nem idegenkedek, de tény, hogy több dologban is limitál. Például nem szabvány alaplap, sem hűtés, nem tudok az előlapi 2,5" helyre kártyaolvasót rakni out of the box megoldással, stb. Tehát ennek a gépnek legkésőbb az alaplanak a halálakor egy az egyben leáldoznak.

    Mikor jutunk el oda, hogy egy cikkben nincs elírás, elgépelés, hiányzó, vagy épp felesleges karakter?

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák