Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz lezso6 #59 üzenetére

    értem.

    egyébként a totál laikus számára is annyira látható, és illúzióromboló, amikor a zenei dvd-ken, bd-ken, jól elkapják a kamuzást. (a sok kameraállás mire is jó...)
    amikor betol a pali egy cd-t, nagy lázasan lapoz a tartóban, mintha hirtelen ichletet kapott volna, ugrál, és közben tekerget 2 potit, és üvöltözi a szlogeneket: you are ready, feeling, stb...
    de nem is sorolom.
    annyira gáz néha.
    én a fotelban elpirulok, helyette is....

    és közben előre kész egyben a szet. még jó, hogy a mikrofonba mondottak nem tátogásra mennek...

    :(((

    ****

    80'as évek elején még másképp működtek a dolgok. volt 2 db. kazettás deck-ed, valami erőlködőd, 2 db. hs 280-500-501. császárrá avattak.
    már csak 1 pár cérnakesztyű kellett, hogy kigurulj a pultból, live break dance, glass effektre. (üvegfal pantomim.) :DDD
    ehhez képest az egyik gimis osztálytársam fissen kapta svájból egy ottani dj-től az aktuálsi bilboard listát, mixelve, egy vhs digitális audión, és volt hozzá egy tehnics lejátszója. szanaszét sokszorosított róla.
    olyan készüléket a mai napig nem láttam még 1x, meghaladta a korát. akkor, (1983-84?), 120k huf volt az értéke...
    :))

    és 1 normális hely nyitott, (kicsit később, időpont már passz): a várban a fortuna...
    régi szép idők. "szekrény" volt a kidobó. minden este ledobott valakit a lépcsőn- piros lacoste mellény... :DDD
    :))

    rákerstem: létezik, hogy még működik???? :F

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák