Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz Chrys_ #25 üzenetére

    Én úgy gondolom hogy általános felhasználásra talán többet bírnak kicsivel ezek a laptopok mint ha játékra lenne használva naponta több órát. Nem lesz akkora hőtágulás és melegedés a kötések között így később enged el a forrasztás, és később jön elő a bga hiba. Én egy gyártót tudok aki a kötő anyagból nem spórolja ki az ólmot az pedig a lenovo. A y szériás gépei körül tényleg nem sok hullott el és nekem is 0 panaszom volt azokra a gépekre. Tesómnak volt acer laptopja alaplapos lett nem volt játékra használva. A gyártók direkt rájátszanak tervezéskor sok modellnél hogy nehezen lehessen szétszedni és kitakarítani a laptopot. Pedig ezeknél az erőműveknél eléggé kritikus hogy ápolva legyen, paszta csere 3/4 évente kb. Egy g751jy szétszedése szakavatott kezek között is fél óra vagy még több idő, míg egy lenovo y50-70 notinak csal leszedem a hátlapját és mindenhez hozzáférek. A tervezett elavulás laptopoknál minden szinten bele van kalkulálva a modellbe ezért nem éri meg kiadni pénzt értük, ha nagyon kell mégis, akkor használt minőségi üzleti modelles lapost érdemes venni ott nem spóroltak semmin. Magnézium ötvözet ház, dedikált vga nélkül, foglalatban ül a processzor és még sorolhatnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák