Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz mefistofeles #42 üzenetére

    Reprezentatív felmérésed bizonyítja, hogy neked igazad van, másnak nincs...
    A digitalizáló vásárlás talán azt is bizonyíthatja, hogy sok kazetta van még, aminek a tartalmát meg akarják menteni az emberek (példa az előző kommentek között is akad). Ebből a sok emberből akad pár, aki esetleg hallgatná is. Sőt, vannak emberek, akiknél a kazetta a mai napig mindennapi használatban van (példa szintén akad visszább). Közvetve őket hülyézed le a kijelentéseiddel, illetve képtelen vagy elfogadni, hogy vannak eltérő vélemények a tied mellett (falbaverős sorminta...).
    Már ne is haragudj, de ez az 5000.- Forintos lejátszós általánosító hozzászólás is mutatja, mennyire vagy otthon a témában.
    gy.k. idézem magam: "a hozzászólásommal nem a cikkben lévő cuccot, annak minőségét védem."
    Tehát nem igazán érdekel a cikkben szereplő cucc, a nekem nem tetsző kijelentésre reflektáltam.

    mod: tényleg nem tudom elképzelni, mi viszi rá az embert egy neki nem szükséges termék "lehúzásában"? Érzi a bugit az ujjaiban, hogy akkor most hozzá kell szólni?
    A korábbi példámnál maradva: most akkor én is menjek minden kozmetikai cikkhez büfizni, hogy hülyeség az epilátor és 40.- Forintot sem adnék érte? Persze a fejemet is verhetném a falba...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák