Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mrsoska

    csendes tag

    Nem teljesen értem, megjelenés óta használom, elégedett vagyok vele. Persze, aki nem fogékony az újra, annak elfogadom, hogy furcsa lehet a kezdetekben. De, hogy a 8.1 után mi a hátránya egy átlagos felhasználó szempontjából a Win 7-hez képest, azt nem tudom.

    Elégedett voltam persze a korábbi oprendszerrel is (7), de ha az ember nem a média által belehajszolt zsigeri gyűlölettel közelítette meg a nyolcat, akkor szerintem 10-15 perc alatt simán belakható lett, és adott esetben gyorsabb is a használata.

    hunfloorball.hu

  • Mrsoska

    csendes tag

    válasz djculture #8 üzenetére

    Az összehasonlítás akkor lenne fair, ha figyelembe vennék azt is, hogy mennyi időt spórolunk meg a 8 használatával az elődjével szemben és egy hosszabb periódus után összesítenénk, ezzel meg lehetne elméletileg mondani, hogy melyik a hatékonyabb rendszer. Meggyőződésem, hogy a 8 nyerne, legalábbis én ezt tapasztalom. Persze egy teszt a gyakorlatban kivitelezhetetlen.

    A stabilitást már megválaszolták előttem is, másfél éves használat során háromszor fagyott ki, az is Hamachi miatt volt, miután letöröltem, megszűnt a probléma, pedig nem ritka, hogy napi 12-14 órán keresztül is üzemel az - egyébként szerény képességű - asztali gépem.

    #13 zoli62

    Hajlamosak az emberek azt mondani, amit a szájukba adnak, főleg ismeretlenül, látatlanban. Na meg ott van a csorda szellem is. :)

    #21 .tnm

    Igen-igen, mondhatni "utólag okos kapitányt" játszik a szakíró. (Bevallom, nem követem, eddig azt sem tudtam, hogy létezik, így a korábbi írásait sem ismerem.

    hunfloorball.hu

Új hozzászólás Aktív témák