Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz virkir #450 üzenetére

    Konkrétan arról van szó hogy egy év alatt a Win7 nálam az XP alá lassult, a Win8 meg még mindig pörög. Mesterséges kamugyorsító funkciók kikapcsolva.
    Meg jól működik a prefetch.
    Aztán 1280x960-nál fekete csík van torzítás helyett.
    Játéksebesség növekedés is volt...

    Akiket te leírtál, azok nem fognak dobozos rendszert venni, se az MS store-ban vásárolni, mert ahhoz agy kell, az meg nincs nekik. Max OEM licenszük lehet a géppel. Az meg MS részéről le van xarva, mert már eladta a forgalmazónak.
    OSX meg az egyértelmű... hááát, azon kevés(8-10 óra) 10.8 amit használtam, az jött le hogy logikátlan, tabletes, helypazarló, buta. Sok év windows(3.11-től használom) és 3 év linux után... Annál még a unity is jobb de komolyan.

    Tudnék sok ismerőst, rokont sorolni akik nem tudnak TV távirányítót sem használni. Volt amikor papírral ki kellett bélelni a "fölösleges" gombokat...

    Android felülete meg szerintem kb nem hasonlít semmire. Túl azon hogy olyan nincs hogy android felülete. Mire gondolsz? 1.6-2.1-2.3, trebuchet, holo?

    (#449) KraX: alapvetően ha nincs külön igénye rá az embernek akkor nem rakja fel. Nekem is csak azért került fel mert már nem bírtam boot repairt csinálni, kvázi a Win8 telepítése vágta rendbe az azóta is hibátlan Win7-et.
    Aztán itt ragadtam mert hamarabb feláll (gyorsindítás több OS miatt ugye nincs), aztán meg jobb a Prefech, és egy két játékhoz már komoly előny a Win8, BF4 vagy Dayz-re gondolok itt.
    Meg van egyetlen Metros játék amit szoktam tolni, az Asphalt8.

    De ha ez nincs tuti fel se kerül, és még mindig a szitkozódók táborát erősíteném. Képről, első 50 percben nem tűnik jónak a Metro.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák