Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Glenda #37 üzenetére

    ,,Az, hogy nem csak mobilokon fog majd futni, hanem kis tableteken is."
    Remek, kukázták az RT-t, ettől még olyat nevet kellett volna választani ami megkülönbözteti az x86os variánstól.
    ,,Az, hogy tíz év után tényleg működik az egyszer megírod, fut mindenhol"
    Alig lesznek így megírt programok, MS se fog kiadni ilyen szoftvert, lesz jó kis x86 office meg a hulladék arm variáns.
    ,,Az, hogy a két rendszer közel teljesen ugyanaz."
    Miért lenne ugyanaz, azért mert van rá lehetőség hogy úgy írjon meg az ember egy app-ot, hogy fusson mindkettőn? Vagy mert a dizájnt sikerül hasonlóra összekovácsolni?

    Az ingyenes windowst józan eszű ember nem szopta be, ellenben tömeg hisztériának tökéletes volt, hiába a későbbi eligazítás ez egy brutálisan jó (és MS részéről szándékos) marketing volt. Az emberek fejében úgy marad meg, hogy a szándékuk az, hogy tényleg ingyenes legyen, pedig erről szó sincs, lefogadom hogy még árcsökkentés se lesz. És mielőtt jönne a sz*rdobálás, én eredeti windowst használok, egyik a laptopomhoz kaptam, a gépen meg főiskolai licenc, ennek ellenére ez az emberek 80%-án nem fog segíteni, előretelepített OS-ű notit venni irtó nagy baromság (saját bőrömön is tapasztaltam).
    Remélem a leírtakból annyiban tévedek, hogy lesz árcsökkentés és 10-15 ezerért beszerezhető lesz majd, de nem fűzök ehhez nagy reményeket.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák