Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz pengwin #43 üzenetére

    Azért az éremnek két oldala van.Nem tudom,hogy magyar sajátosság e,de jellemzően a külső sávban 110környéke a max,vagy még annyi sem,ha sok a kamion.A belsőben meg simán levillogják az embert 130-nál.Tehát:Vagy haladsz a forgalommal 140-150-el a belső sávban,vagy agybajt kapsz a külsőben a nem ritkán alig 100-at karcoló tempótól.Bizonyos fokig sztem ez infrastruktúrális hiányosság is.Plusz egy sáv az autópályákon sokat tudna jelenteni,mivel "köztes" sebességgel lehetne haladni szabályosan 130-al is....Amúgy sztem sokan nincsenek tisztában azzal sem,hogy ha csal a kilóméter órájuk.Én pl,ha óra szerint 130-al megyek,az valójában alig 120...És ezzel nem akarok védeni senkit,aki többel megy!De a mögötem jövő pl jogosan haladna többel,ha aszerint közlekedek.Nem mellesleg sokan a táblákkal sincsenek tisztában.Megtöretént:Érdi emelkedő környékén van egy 110-es tábla esőben.Az agyatlan marha,aki meglátott egy rendőrt maga elött kapásból fékezett verőfényes napsütésbe....Nem mellesleg a rendőrnek is finoman jelezni kellett,hogy takarodjon már a francba a belső sávból 110-el....Majd persze igazoltatott,hogy nem e láttam a táblát.Mondtam de,de nem esik....Amúgy a vicces az egészben,hogy mindenféle jelzés nélkül jött utánam,miután levillogtam még kilómétereken keresztül,mire eszébe jutott,hogy kiszedjen......

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák