Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Medocsabi #20 üzenetére

    a felnövést ne keverjük bele. Az ember az élete során kerül olyan helyzetbe hogy megváltoznak a prioritások, ezzel nincs semmi gond. Akinek az adott fizetési keretből pl mind el megy a családra, annak elmegy, nagyon helyes hogy azt tartja prioritásként első helyen. De ez nem egyenlő a felnőttséggel. Én sem vagyok már mai gyerek, igaz perpill még családom sincs, de rengeteg dolgot "felnőttként" végzek, dolgozok, adózok, takarítok egyedül egy lakás után, képzem önmagam, stb, és biztos ha majd lesz család is, nem költök majd ennyit a gépemre (hacsak nem keresek majd annyival többet), de amíg megtehetem, a megtakarításaim mellett fontosnak tartom hogy én is úgy kapcsolódjak ki, ahogy szeretnék. Van aki nyaralni megy ebből akár egyedül is, van aki kocsira költi, stb. De van a baráti körömben olyan családos ember, aki azért maradt pl pc-n, mert hiába hogy nem frissíti, mégsincs annyi ideje hogy konzolon játsszon nagyobb címekkel, és inkább a meglévő pc-jén tolja amennyi ideje csak van. Ezzel sincs semmi gond.

    Szóval tényleg nincs semmi probléma azzal ha valaki konzolra költözik, különösen ha tényleg kevés az ideje is, és tényleg nem akar bosszankodni semmivel. De akkor ne kapja már meg a többi, nem ilyen ember a nyakába hogy mi csak fanyalgunk, haterkedünk, stb. Ráadásul divatból. Semmi bajom sincs a konzollal, de okkal nincs konzolom. Az egyik ilyen ok hogy nem felel meg az én minőségi elvárásaimnak, pl a 60 fps-nek, és hajlandó vagyok kemény pénzeket fizetni azért, hogy teljesüljenek ezek az elvárásaim. Majd ha meg fog felelni stablian, veszek egyet, de akkor sem a pc helyett, hanem mellé. Arra a pár címre ami konzolról érdekelne, elég lesz. Utána max eladom mint mások is tették.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák