Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Abu85 #17 üzenetére

    Jó, azt értem, hogy 20 évig nem tartanak ki a maiak - amikor már a 4-5 éves is matuzsálemként említendő - , mert az amúgyis ellentmondana a "Tervezett Elavulásnak" - hol vannak már az 50-100 éves "garanciavállalások", mint az XT-386-s időkben... - , de ekkora gyártási "minőség"-ingadozás mellett kifoghat a vásárló olyan példányt is, ami alig éli túl a garanciaidő lejártát, vagy a működésre bírásához már anti-órajel-tuning kell (Ilyet egy MX-n tapasztaltam, először, gyári "új" korában, a kereskedő és a felhasználó szerint...).
    Tehát, így értettem, hogy nem megbízható, vagy stabil a szilícium és a rajtalévő elemek. Ezért "csak" a tuningosokat éri "váratlanul" egy-egy fagyás majd, mert az AMD a biztosra ment. Legfeljebb gyakrabban kell gariztatni - Tényleg, ez már csak két év?! Hol vannak, hová lettek a 4-5 év garanciások? ;] ;) - , de ez még felvállalható a "mai" világban...

    Mivel nem a pénzügyi részét vitatod az irományomnak, így gyanítom, hogy... Ja, hoppá! Neked ebbe nem is szabad belefolynod, mert a marketingesek figyelnek... :B

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák