Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    SZERINTEM (figyeljetek, szerintem!) a faszabúk túl nagyra nőtt, és túl sok mindenbe befolyásolhatja a közvéleményt. Legyen szó a rasszizmus elleni/melletti harcról, a gazdasági versenyről (bojkottra felszólítás, például), de a saját példámat nézve, egy egyszerű rendezvény szervezéséhez is KELL a faszabúk.
    És ezt most már szabályozni, de minimum felügyelni kell.
    Konkrét példa: Érzékenynek sem nevezhető hozzászólásomat törölte a faszabúk. Azt ugyebár nem tudjuk, hogy humán vagy algoritmus. A következmény: 30 nap tiltás a faszabúkról, és a messengerről is. Mindezt egy rendezvényszervezés közepén.
    Megoldás: Vagy befogom a pofám, és eszembe nem jut ellenvéleményt írni,
    vagy létrehozok két-három kamureget.
    Az első szerintem társadalmilag nem helyes (van ez a szólásszabadság nevű izé), a második ugyebár a faszabúk szabályzatába ütközik.
    Viszont nagyobb rendezvényt nem szervezhetsz a faszabúk nélkül, lévén mindenhová beette magát a cég.
    Szóval igen, véleményem szerint egy ekkorára nőtt céget igenis felügyeljen egy független szervezet, lehetőleg több politikai oldal részvételével.

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák