Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Aha, szép. És a támadásokkal szemben mivel és milyen hatékonyan vértezik fel?
    Nyilván marhára hiányzik a szolgáltatóval veszekedni a fogyasztásomat illetően, vagy körbe-körbe karikázni a plázaparkolóban...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz [CsuCsu] #8 üzenetére

    A mostani szolgáltató se jön be a lakásba a hőmennyiség-mérőket leolvasni, csak egy laptoppal, USB-s vevővel végigmegy a lépcsőházban. Egy ilyen technikával simán megoldható lenne, hogy ezt is ki lehessen küszöbölni.
    De valahogy nekem tetszik a gondolat, hogy élnek a Földön olyan gonosz nénik és bácsik, akik akár szakmai kihívásból biztonsági réseket keresnek és használnak ki. Egy városi távhő-szolgáltató szerintem már elég nagy célpont, hogy emberek százezreit egrecéroztasság rajta keresztül.
    És még az a kisebbik rossz, ha nekem kell igazolnom, hogy nem trópusi üvegházat üzemeltettem otthon decembertől márciusig. A nagyobbik rossz, ha azt kell bizonygatnom, hogy nem én nyúltam bele és nem ettől mutat kevesebbet.

    Nagyon sok hasznos és kényelmes kütyüt lehet ezzel a technológiával megalkotni, de azért érdemes körültekintőnek lenni. Én is tudnám a munkámban használni, olcsóbb és kényelmesebb alternatívája lenne a mai megoldásoknak, de még arrébb van az elterjedés.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák