Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    és engem továbbra sem igazán fog meg ez az őrület. számomra pár alap dolgon kívül semmire sem igazán jó, persze azt se nehéz elképzelni hogy ez valakinek meg megváltás. én igazából az árversenyre leszek kíváncsi, ki merre próbálja pozícionálni magát, és ez nekünk mennyire lesz jó. :K

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Tigerclaw #2 üzenetére

    nomárno. mondom számomra. nálam maximum negyedik gép lehet, az meg nem ér meg ennyit. nem mondom hogy nincs meg a célközönsége, mert megvan, igazolják az eladások is. azt se mondom, hogy nincs olyan ár, amiért engem is érdekelne, de egyelőre csak a kínai cuccok kerültek bele a kalapba, az meg nekem rizikós. meglátjuk mit tudnak még kihozni ebblől, gyanítom most a nagy robbanás után nem lesz egyből hatalmas akciózás, egy két év múlva talán.

    a laptop-tablet harc meg marha érdkes. egyik oldalon persze igen. egységsugarú user minek vegyen laptopot. a másik oldal meg még egy 10'-osra is azt mondja hogy takarodjáél nemlátommiez. egy tablet amit külső billel, egérrel irányítasz egy külső monitoron az... oda inkább valami nagyon ssf vékonykliens, vagy akármi. pl a környezetemben nem sok nálam idősebb ülne neki akárcsak a 12-esemet nyomkodni, ragaszkodnak a 15"-hoz. de meglátjuk. tényleg bármi lehet ebből még, én nagyon sajnálnám hogyha a laptopok sínylenék meg, mert akkor az engem érdeklő méretosztály megint bedrágul rendesen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák