Hirdetés

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Tigerclaw #2 üzenetére

    nomárno. mondom számomra. nálam maximum negyedik gép lehet, az meg nem ér meg ennyit. nem mondom hogy nincs meg a célközönsége, mert megvan, igazolják az eladások is. azt se mondom, hogy nincs olyan ár, amiért engem is érdekelne, de egyelőre csak a kínai cuccok kerültek bele a kalapba, az meg nekem rizikós. meglátjuk mit tudnak még kihozni ebblől, gyanítom most a nagy robbanás után nem lesz egyből hatalmas akciózás, egy két év múlva talán.

    a laptop-tablet harc meg marha érdkes. egyik oldalon persze igen. egységsugarú user minek vegyen laptopot. a másik oldal meg még egy 10'-osra is azt mondja hogy takarodjáél nemlátommiez. egy tablet amit külső billel, egérrel irányítasz egy külső monitoron az... oda inkább valami nagyon ssf vékonykliens, vagy akármi. pl a környezetemben nem sok nálam idősebb ülne neki akárcsak a 12-esemet nyomkodni, ragaszkodnak a 15"-hoz. de meglátjuk. tényleg bármi lehet ebből még, én nagyon sajnálnám hogyha a laptopok sínylenék meg, mert akkor az engem érdeklő méretosztály megint bedrágul rendesen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák