Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Köszönöm szépen a dicséreteket! :R :R :R Igyekeztem színvonalas írást összedobni. Külön :R köszönöm a moderátornak a top írások közé bejutásomat. :R :R

    (#6) marcus14: Beöntésre? Komoly, de mi végett?

    (#10) Latissimus Dorsi Ahol van a két szifon egymás mellett ott a jobboldalinak is a patrontartón van ilyen T végződés. Csak azt tudd, hogy az új szifonoknál nagyon passzentos a nívócső.

    (#13) Warpig: Dede, nézd meg jobban azt a képet, ahol be vannak számozva az alkatrészek. Ott képileg utal is rá ;) .

    (#24) Móci: Nekünk is még van valahol a spájz mélyén habszifon. Csak az a baja hogy nagyon drága hozzá a patron :U .

    (#26) EczkE: Kíváncsi lennék arra a cikkre, mert csak futólag láttam, hogy hogyan is mennek a dolgok.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz finest #27 üzenetére

    Igen sajna nem olcsó :( . Nekem is barátnőm vette meg, mert tudta hogy nem áldoznék rá ennyi pénzt. Pedig itt a koleszban csak és kizárólag szódán élek :D . Más részről, nagyon igényes munka. Sehol nem találtam sorját, nagyon szépen el van dolgozva. Nagyon-nagyon igényes. Kínai minőségtől távol áll.

    (#28) Zoleee19: Ez bizony tényleg így van. Nagy hőségben munka közben legjobb a szóda. Nem tudom miért de az ásványvíz nem esik olyan jól.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz EczkE #32 üzenetére

    Én kíváncsi lennék rá :K .

    (#34) szaszlaci: Ami nekem volt régi 1 literes, abból nem lehetett kivenni a nívócsövet. Semmilyen bevágása nincs.

    (#35) 3psilon: a fiatalság rövid úton az összes agysejtjét elpusztítaná. :D - meg is találják az alternatívákat :DDD .

    (#37) wxppro: Huuuh az komoly :DDD . Ha valakinek ilyen lenne, akkor tegye folyó víz alá a kezét, és azonnal elengedi ;) . Nagyon sok mindennel ki lehetne egészíteni, erre most kezdek rájönni :U . Pl: szifonfejet ráteszed egy ruhaszövetre, szorosan lenyomod, és betekersz egy patront. Akkor látsz élőben igazi szárazjeget.

    Nem mondod hogy képesek voltatok annyit belenyomni :Y :Y Jóságos ég!!

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Lenry #67 üzenetére

    Nem biztos, hogy megéri, mert tényleg drága. De viszont szifonból inni szódát, az ad egy fajta hangulatot, amit az ásványvíz nem tud.

    (#70) hoffman_: Mondj három olyan dolgot, ami élvezetes és nem egészségkárosító :U .

    (#74) trassher: hmm, erről még nem is hallottam. Sikeres álomvizsga esetén kipróbálom ;] . 2 literesbe sok vodka elfér ;] ;] .

    Nagyon örülnék, ha visszakerülne a mindennapokba a szóda. Majdani unokákat is rá kéne szoktatni erre :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz doc #77 üzenetére

    Sörben is van szén-dioxid :P .

    (#78) doc: Szerintem színültig kell. Mert csak akkor oldódik a szén-dioxid, ha nagy a nyomás, és akkor nagy a nyomás, ha kicsi "üres" térfogat.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz doc #80 üzenetére

    Teljesen jogos!!! :K .

    (#86) Geller_1972: Ha van akkor sem lehet túlságosan káros, mert akkor a mai idősek (akik ezen nőttek fel) nagy részén ki lehetne mutatni elváltozást vagy valami hasonlót, de erről személy szerint nem tudok, hogy lenne ilyen tanulmány.

    (#96) JetiRulez: ha 2 literes azaz üveg, akkor 30-40 huf/liter, ami nem olyan vészes.

    (#100) Lewzke: Ez attól függ, hogy hol laksz. Ha nagy városban mint pl. Kolozsvár, Marosvásárhely, vagy éppen Brassó, akkor a csapvíz nem kútból jön, hanem tárolóból. És azt a vizet erősen kell klórozni, hogy tiszta legyen. Míg ha kisebb városban/faluban laksz, akkor nem biztos hogy egészségesebb, mert azok jó részt kútból kapják a vizet. Nálunk Békés megyében pl. a lőkösházi sóder kúpból kapjuk a vizet, és ez jut el a megye nagy részére. Ez egészségesebb, és tisztább víz, mint ami Budapesten, vagy pl. Szegeden van, mert azok a Dunából illetve a Tiszából veszik a vizet, amit erősen klórozni kell.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz rainmen #124 üzenetére

    Nagyon helyes ;) !

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák