Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Norb79 #8 üzenetére

    jogos, nem nyelték le az EGÉSZET ;)
    de milyen bika lehetett volna az eredeti akkuval és képernyővel?
    (pláne, ha - ahogy írod - a joycon probléma már nem probléma!)

    és ne mondd, hogy "de olcsósítani kellett", mert 2+ éve nem csökkent a switch ára, miközben az előállítása biztosan ... szóval bőven kellett, h legyenek tartalékok az árban/tudásban :)

    kisebb hűtés is kellett, a selejtes soc is használható, mert portable mód sebességét kell csak tudnia... az ms/sony slimjei esetén nem volt ennyire savanyú a szőlő (nekem), ott abszolút előrelépést jelentettek a gépek, mellé OLCSÓBBAN.

    itt az olcsóságot keményen "megfizettetik".... pl a rezgés hiányára tényleg csak az n fillérbaszása magyarázat :(

    és szerintem igenis lesz pró szvics - ds és 3ds pró is volt ;)

    (#18) Bibby: igen, engem a nintendo bántott, ezért vagyok frusztrált :D
    édesistenem...

    (egyébként természetesen gyűlölöm a nintendot, ahogyan mindenknek kellene a hozzáállásuk miatt (nem a remek játékaik miatt, nyilván!) ... lásd pl: youtuben n játékok játszásának monetizálása, az emuzás elleni ordenáré fellépés, miközben ők SE árulják a régi "szarokat", obszcén túlárazás (kvázi-HIBÁS joyconok ára!), ár mellett sokszor hitvány minőség, gimmickek ajnározása (wiimote kivételével! :D )... )

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák