Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Peat;) #34 üzenetére

    "Ott a demo, video, használt játék, mindennek utána lehet menni. Arról nem is beszélve hogy jelenleg aki warezol az sok dologtól elvágja magát. Meg keményen beszopatták őket szerencsére anno."
    Nos akkor sorban. A demo fontos, de az általam használt demók 60%-ából kb nem derült ki, milyen jó is vagy épp rossz a játék (kezdve ugye a wow 10 napos trialjával)
    video egy nagy nulla, az alapján megvettem volna 3-4 verekedős játékot boxra, amiket így szerencsére megúsztam. Használt játék. Jah. Csakhogy az ilyen dolgok a fontos helyeken nincsenek eléggé erőteljesen jelezve. (itthoni használt ár pl magasabb több esetben, mint UK-ból egy új szoft) - ezt is csak 1 hónap tulajdonlás után tudtam meg pl. Pedig általában vagy 20szor keményen utánanézek mindennek vásárlás előtt. Nos, akkor el lehet képzelni, hogy jár az aki nem hasonlít rám sem... Inkább így buktam 2x10ezret, minthogy a használt játékok vételi és eladási ára közt buktam volna (meg újak vs elad) kétszer ennyit. Ha lenne hova tenni (gyk még 1 HD tévé), igazából a jelenlegi mellé vennék boxot, és nem helyette, mert az én meglátásom szerint így az igazán biztos.

Új hozzászólás Aktív témák