Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz .mf #22 üzenetére

    Egyetértek az a6500 egy céleszköz. Nekem az a6000 hozta el azt az érzést, hogy nincs mért tovább siratnom a dslr világot. Megkaptam a 11 fps sorozatot, a sportfotózásnál is használható c-af el együtt. Sportot videózni játszi könnyedséggel megy. Ami hiányzik belőle az a szigetelt váz, amit a 6300-al hoztak el illetve a 6500 is tovább visz. Csak ezek árban igencsak rádupláznak a a6000 újkori árára és igazából ezért szántam fricskának, hogy ennyiért már full frame is van. Egyszerűen nem éri meg pénzt ölnöm egy upgrade-be, mert már a 6000-es is elég jó és ezek egyszerűen nem dupla olyan kívánatosak. Pedig még azt is mondhatom, hogy simán megengedhetném magamnak, de mégse csábít, ami miatt kissé csalódott vagyok. Lehet magamban csalódtam, hogy már nem hoz lázba annyira? :F

    Közben az rémít meg a legjobban, hogy közben a fotóim többségét már én is mobillal készítem, mert még elég jó. Egy gyors dokuhoz bőven jó a mobilom képe és csak akkor bajlódok a szett cipelésével, ha tényleg a max minőséget akarom.
    Közben pedig feleségem teljesen kiidegel, mert amikor mobillal lövök róla képeket azt a végeredményt egyszerűen imádja, mert valahogy olyan szívet melengető és tetszik rajta magának. Bakker béna fotós lettem, hogy mobillal tetszetősebb portrét csinálok mint egy milc-el? :W
    Persze egy nagyobb gép előtt az emberek valahogy nem tudnak olyan természetesen viselkedni mint egy jajj nézd mobillal viccelődök...

Új hozzászólás Aktív témák