Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    Nem vagyok szakértő, de nem értem miért van ennyire szétcincálva most a Samsung..Mi az az alternatíva amikhez viszonyítva ennyire parasztvakítottan sózza az emberekre a termékeit?A Sharp? Vagy a csillivilli hupililán világító Philips?Amit én olvasgattam eddig teszteket,ott az átlagembereknek szánt modellekkel nem volt gond (~100-200e Ft kategória).Sőt ami azt illeti rendre csak az LG-vel kerültek összehasonlításra a Samsungok,és soha nem olvastam még olyat hogy két 150e ft-os tv közül az LG a sokkal jobb..Szinte mindig vagy egy szint a kettő,de többnyire az előbbi felé billen a mérleg.A többi márkát ugye mondanom se kell hogy említésre sem méltó..Azt meg hagyjuk már hogy meraphillipsnek nem volt pénze szendvicseket osztogató hölgyekre a standoknál és ezért nem fogynak annyira az amúgy brilliáns képpel rendelkező tv-i azonos áron..A plazmának jobb a feketéje?Dögunalom és totál irreleváns, a kutya sem kérdezte és továbbra se érthető hogy ettől a Samsung LCD tv-i mitől másak más LCD tv-ktől..

    Ismételném önmagam tényleg laikus vagyok, ha mellényúltam nyugodtan javítsatok ki..Eddig egy képzeletbeli sorrend szerint számomra a Samsung volt az első amit az LG követ..meg a többi..Ezért sem lepődtem meg különösebben a fenti számokon, viszont az érdekelne hogy mi az ami azonos pénzért jobb.Ez nem irónia, nem is kötekedni akarok, tényleg érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák