Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz andor80 #40 üzenetére

    "Andoid ios, sőt nem egy linux is hoz magával ganét..."
    Verziótól függ. A különbség pont az, hogy ha kilépünk a windows mögül, van választék bőven. Vannak teljesen csupasz rendszerek is, ha valakinek az kell. Windows-ból viszont alapvetően egy van, ha eltekintünk a kiadások apró különbségeitől.

  • vicze

    félisten

    válasz andor80 #40 üzenetére

    Pl azért rohadt zavaró mert nem tudod, hogy a beállítás amit csinálni akarsz egyikbe van vagy a másikba? A Settings keresője szart nem talál meg így szart se ér, ráadásként minden verzióval mozognak a beállítások, hogy még egyszerűbb legyen.
    Egy skizofrén szar az egész immáron 6éve, 0 fejlődéssel.

    Jaja Cortanát leszedni 10 másodperc... Nyilván egy 30e ért megvett Windows Pro-n minden vágyam, hogy telepítés után lehúzzon 400MB-nyit játékot és utána le kelljen vakarjam, ja ez tök normális.
    Azt már végképp nem magyarázd megy, hogy az Enterprise verzióban ez miért van...

    @$p@rr0w:
    - Mert 6év alatt csesztek megcsinálni a szükséges API-kat, amik UWP-n keresztül elérhetővé tenne mélyebb OS funkciókat, de még egy energia gazdálkodást se...
    - Itt nem tudom pontosan mire gondolsz, de sajnos DirectX az OS verzióhoz van kötve, így lehet ez a magyarázat.
    - Extra bevétel. :( Egy fizetett SW reklámot kapsz, ami több mint szomorú. Cortana telepítéskor meg van kérdezve, hogy akarod-e, kinyomod és nem látod többet, most már a keresésről is leválasztották teljessen, így tényleg nincs eröltetve már.

    [ Szerkesztve ]

  • Zotya84

    őstag

    válasz andor80 #40 üzenetére

    Ebből két dologra reagálnék: a) A Settingsből nem lehet egyszerre több példány futtatni, és ez időnként rohadt zavaró, hogy egy valag plusz kattintás kell, hogy lásd, hogy a háttérben dolgozó folyamat hogyan áll.
    b) A 2004-ből nekem is segíthetnél kiirtani a Cortana-t Xbox Game Bart-t, Windows Security-t, Contacts-ot, Get help-et, mert még nem láttam érdemi megoldást, hogy hogyan lehet őket eltakarítani, mikor még egy másodpercig sem használtam őket. De leginkább a Cortana érdekel, mert az próbálna meg hallgatózni, csak nem tud, mert nincs audiovizuális input eszközöm – és persze nem tud magyarul, így még csak nem is használható... Mondom ezt úgy, hogy alapvetően nincs bajom a 10-zel. Az Androidból is lehet olyat venni, ami szinte nem tartalmaz semmit, és magadnak építeni fel a rendszert.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák