Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz Örni #46 üzenetére

    Kihagytad a kijelző bugos érzékelését asztalon (főleg töltőn, olyankor egy üzenetet nem lehet írni, mert ötszöt meg kell nyomni ugyanazt a gombot), a gyárilag hibás illeszkedését a hátlapnak, és igen, a híres használhatatlan multitasking, ami gyakorlatilag nem létezik SP-n... Nekem még a Nova Launchert is kilőtte az egész telefon és csak a hátsó gombbal újraindítás hozta helyre (mindössze egy poweramp, facebook, messenger és böngésző futott egy oldallal). Az is poén, amikor írsz Messengeren és bezárogatja folyamatosan a billentyűzetet. Akkor az érdekes random reboot-ok, amikor szépen elhalványodik a kijelző, mintha megdöglene az egész telefon + valamiért időnként kiírta, hogy nincs SIM-kártya... Ki-berakás oldotta meg. Ha meg éppen véletlenül kibírt egy napot újraindítás nélkül (mert nem volt kedvem bohóckodni vele), akkor meg elkezdett belassulni, akadozni, lagolni... Fotózásra alkalmatlan az SP, mellesleg videót is szánalmasat vesz fel az 5 forintos mikrofonjával. Ezt én vettem fel egy drum and bass partyn az A38-ban anno...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák