Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smithy87

    senior tag

    válasz pecccccccca #885 üzenetére

    Valahol Kansassal értek egyet. Ez a kártya élből le lett szólva itt is és a youtube stárolt tesztelői álltal is. Ami igaz a jelenlegni áron nem értelmezhető. De az nem jelenti azt, hogy ez egy Szar termék. A jelenlegi árán amit a piac és a kereskedők generálnak nem, hogy nem ajánlott de majdnem rossz vétel.

    Objektíven a kártya amit értelmezhető lesz az ára jó lesz olyanoknak aki eddig pl a 900-as szérián ragadtak NVIDIából vagy igpu val építettek ÚJ gépet mert sokallták a több százeret a kártyákra. Egy Apu vagy 11-12. gen intel igp-hez képest hatalmas előre lépés. Anak meg eddig is kibírta igp-n valószínűleg nem lesz gond a 4GB vagy a PCiex4 sem. A dekódolós hülyeségek sem érdeklik mert azok meg megvannak az IGP-n. csak nem vette meg kétszer ugyan azt a feature-t.

    Objektíven kezelve ha a piact érő hatások normelizálódnak van célkzönsége nem is kicsi. Az már baj, hogy raktár készlet nem volt.... :D

  • Kansas

    addikt

    válasz pecccccccca #885 üzenetére

    Jajj, lassan már a hozzászólások számától fog függeni az álláspont érvényessége... Jól van, számolgasd csak a hozzászólásokat, látom, neked az a szórakozásod.

    Ha már konstruktív hozzászólás írásával nem nagyon fáradsz... megnéztem a hozzászólásaid(több volt 4-nél), de a legpozitívabb is semleges, de inkább csak fikázol, hol ezt a kártyát, hol a konzolokat, hol engem személy szerint, csak mert nem veled(és a tömeggel, aminek a többsége akkor se vett volna ilyet, ha jó vétel, mert vagy már van ennél erősebb VGA-ja, vagy zsigerből utálja az AMD-t) értek egyet és van képem ennek hangot adni.

    A magam részéről befejeztem a veled való kommunikációt, eddig se volt egy élmény, de ez túlment a határon...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák