Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz zooole #65 üzenetére

    He? Mi az, hogy a processzor ott lesz? Ki mondott olyat, hogy kiveszik belőle a processzort? Vagymi? Nem értelek...

    Igen, lehet letudnák hűteni, de nem célszerű. A maximum amit betehetnek az egy Pitcairn. De az előző gen. ps-eknél és xboxoknál is hallottam épp eleget leégésről, kigyulladásról. Meg ebből kifolyólagos visszahívásról. Még egyszer tuti nem kockáztatják meg. Ha mégis... Akkor jó. Az mindenkinek jó, ha erősebb lesz a konzol.

    Az RF-ről tudok, első részéhez volt is szerencsém. De az nem egy processzorigényes alkalmazás.

    Én a magam részéről már 7 éve nem TV-zem, így nem látnám értelmét szerezni egy TV-t. A konzolok pedig számomra irányíthatlanok, és a rájuk készült játékok sem tetszenek. PS2-ig bezárólag. PS3-hoz még nem volt sok közöm. Bevallom. De amit eddig láttam... A PC-s felhozatal is pont ugyanaz, tudom. De azok se tetszenek. Kivéve egy-két kivételt. :)

    Nem vitázok. Csupán leírtam, hogy én sem látom értelmét a konzoloknak. Mert nem és kész. Számomra pénzpocsékolás lenne. Meg helypazarlás. Minek?
    Egy általános középkategóriás PC meg bőven elég a játékokra. Nem kell mindig a legfrisebb játékokat maximumon futtatni. De mindegy. Szerintem hagyjuk, mert sziszifuszi. Elbeszélünk egymás mellett csak.

    [ Szerkesztve ]

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák