Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz voriae #25 üzenetére

    50mm-ig simán ki lehet tartani,a fölött hasznos de ha van az obiban akkor az elég nekem,pedig az én kezem nem stabil :N
    Manuális obinál 130mm-ig zársebeséggel megoldom,de pld a 80/2-jupiternél soha nem hiányzott ott inkább a zársebesség volt kevés sokszor.
    Előtte elég sok stabis vázam volt ,utoljára EM10-de nem hiányzik annyira hogy nincs,de mint mondtam embere válogatja :)
    Nekem a fényerős obi fontosabb,minden másra ott a zársebesség :D Főleg hogy az Iso-t sokkal továb tudom emelni mint a m4/3-nál.

    (#26) b.vrMivel mozog a szenzor :) Nem véletlen hogy makrónál ki szokták kapcsolni,ha jó volna minek kapcsolnák ki?
    De nem kell támadásnak venni semmi bajom a m4/3-al szeretttem is csak az én igényeimnek kicsi volt a szenzor M1-meg drága :)
    Jó dolog az Ibis-de nem mindenható,megvannak a hátrányai is,mindenki ezt várja az új vázakba de nem biztos hogy annyira fontos "Szerintem"
    Növeli a méretet az árat és az átlagfotós akinek stabis obija van nem fogja hiányolni,kivéve ha manuálozik.
    Én manuálozok de nem hiányzik 150mmfölött nem használok manuális obit.

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák