Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz bambano #24 üzenetére

    Bakker, ugyanolyan marginális, a lényeget nem befolyásoló dolgon rugózol, mint a csekkes topikban.

    A lényegi dolog az volt, hogy van már jogszabály, ami alapján júliustól fel kell adni a számlákat, erre jöttét te, hogy de nincs. Volt már jogszabály? Volt. Akkormeg?

    Aztán arra visszatérni, hogy az öszes számla nem az összes számla, hanem csak az adószámos, azt azért sem értem, mert egyetlen tetves hsz-szel előbb magyaráztam el, hogy azt hogyan értettem, (és most visszaolvasva az öszes hsz-t, amúgy nem így, hanem úgy, hogy eddig csak a 100e átháritott áfával rendelkzeő számlákat kellett feladni (az adószámosoknak kiállítottakból!!!), most már az összeset, tehát programozóilag annyi történt, hogy a számlázószoftverben a 100 000 Ft-os feltételt törölni kellett, így értve a minden számlának fel kell mennie, nem úgy, hogy az összes kiállítottnak, amiben benne van a szomszéd Mari néni is. Szó nem volt a magánszemélyes számlákról, így az összes állítása nem oda vonatkozott. Olyan, mintha egy autókkal kapcsolatos beszélgetésben azt mondom, hogy autópályán 130-cal lehet menni, erre jössz te, hogy nem, mert teherautóval csak 80-nal. Oké, igaz, ez így van, de ki a tököm beszélt itt teherautókról? :U

Új hozzászólás Aktív témák