Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    Eddig csak kis autókon ( Fiesta és társai) találkoztam Michelin vagy hogy írják gumikkal és tekintve hogy 3 szor annyiba kerültek, mint az olcsó és jó Barum kategória, siralmas teljesítményt nyújtottak mind téli mind nyári menetben.

    Iszonyat módon rossz volt a kanyartartás, ellenkormányzás sem segített. A gumi ha megcsúszott( márpedig könnyen csúszott meg), iszonyat hangosan csikorgott, ami idegesítő volt nyáron nyitott ablakoknál egy 40-nel vett 3-mas fokú kanyarban.

    Amivel eddig a legjobbakat tapasztaltam kis kocsikon, az a Barum Polaris volt mint téli gumi. Nyáron esőben és télen mindenen jó. Ilyet vettem a Vectrámra is de sajnos csalódnom kellett, mert nagy autón egyáltalán nem azt hozta mint kicsin. Hangos és kevés az oldaltartása, viszont nagyon jól harap bele az ónos smötyibe.

    Vectrára szeretnék nyári gumit, de mivel a Barum nyári gumija sem vállt be valami olyat keresek ami rendesen megtartja a kocsit, mert az eleje nagyon elmászik kanyarodás közben és így nem élvezetes a vezetés.

    Mit tudtok ajánlani Vectrára?

    Üdv Autós társak!

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák