Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • savior

    őstag

    válasz negyedes #27 üzenetére

    elhiszem. mondom, lattam mar olyan embert, aki 2 honapig ingyen jart be a munkahelyere dolgozni.
    amugy mielott kovel megdobalnatok en is fejlesztettem ingyen dolgokat.
    pl jatekfejlesztes: egyetemista. diplomamunkara van szuksege. modellezeshez hulye, programozni nem tud. mit csinal? indit egy garazsprojectet. felkeresi a megfelelo forumot, ahol gyorsan toboroz is maga melle 4-5 lelkes embert, akik orommel fejlesztenek neki, kozben meg megy a hitegetes a nagy penzekrol. az egyetemista kiosztja a feladatot, megkapja a modelleket, texturakat, animaciokat. mar kesz is a diblomamunkaja, csak kicsit ossze kell razni. a projectet befagyasztja. eljenek az elvezetbol fejlesztok!
    weboldalkeszites: mmo. mivel nem akarnak penzt raaldozni a kulfoldi nyelvu oldalak fejlesztesere, ezert a jatekosok kozott meghirdetik, hogy a legjobb rajongoi weboldal kesztoje kap 10k kupont, amit a jatekban lehet felhasznalni. erre fel egy csomo ember nekiall weboldalt kesziteni, a vilag szamos nyelven. gyakorlatilag ingyen megcsinaltatjak azt, amiert egyebkent milliokat kellene fizetniuk.
    szinte az osszes "csinalj valamit ingyen" dolog arrol szol, hogy valakik abbol megeljenek.

    [ Szerkesztve ]

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

  • puttputt

    őstag

    válasz negyedes #27 üzenetére

    Pedig el lehet hinni... Ilyenek pl. a GTA modok... "nem gyakran" találkozni "fizetős modokkal", sok fizetett, "nemhivatalos" modderrel... :U Csináltam modokat (2-3)..., az volt a "fizetség", hogy felkerültem az oldalakra...
    Mondjuk, a kettő azért nem mozog egy síkon..., nyilván nem.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák