Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz Tigerclaw #18 üzenetére

    +1

    az átlagember meg egyszerűen túl kényelmes és rövidlátóan gondolkodó,

    Ezt a saját apámon láttam. (Sajnos.) A szelektív gyűtő szigetet a háztól kb. 30m-re állították fel, apám mégis inkább a kommunális hulladékgyűjtőbe dobált ki mindent. (Én inkább kihordtam, amit tudtam.)

    Aztán elköltöztünk kertes házba, itt már tényleg magunknak fizettük a szemétdíjat, és milyen érdekes, jóapám rögtön elkezdett szelektíven gyűjteni... (Persze az egyel kisebb kukára váltottunk.)

    egy telefonba nem kell 8 magos CPU meg 4k-s kijelző. Azon akkor se lehetne videót vágni, meg képet szerkeszteni, ha meglenne a teljesítmény.

    Pont most váltottam telefont tavasszal, és amikor kerestem az újat, ilyen elvárásaim voltak: max. 5", max 4 mag... Mit csináljak egy tablet-tel? És 8 maggal? A memóriával úgy voltam, ott nem árt a 2GB, de a mostani telókban nézem már nem egyszer 3, illetve 4GB (sicc!) ram van... Mi a fenének? Lassan már a Windows egy-egyben elketyeghetne a telefonon, nem kell itt Android... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák