Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Goblin12 #38 üzenetére

    Szerintem itt valamit nagyon félreértesz. A 60 évessel nem arra utaltam, hogy mennyire ért a géphez. Felhasználói szinten teljesen jól elpötyögött a win7-en, jobban mint az okmányirodák nagy részében pl.:) A gond ott van a szívatással, hogy már nincs win7, a régi gépről az oem nem átrakható és az egésznek egy oka van, hogy valaki sokat szívott ms-nél és nyomni kell a win8-at, mert apple meg google is ilyesmit csinál, akkor ők is bégetnek velük együtt. Olyannyira, hogy máig nem került elő kinek engedélyezte és kinek az ötlete volt a win8 irány. Pedig ha siker lenne, már régen tudnánk. Ehelyett tesznek a visszajelzésekre (pedig hánymillió blog kéri azt a nyamvadt aero-t meg start menu-t... és milyen minimális munka lehetne visszarakni...)

    Kicsit emlékeztet arra, mikor telefonra csináltunk egy autóipari rendszert és megjött a szintén erősen véreres szemű designer "expert" és vázolta, hogy hogyan kéne kinéznie a proginak. Az egyik negyvenes tapasztalt kolléga végig hümmögött, majd közölte, hogy a tile design nevetséges és ronda, óvodába való, nem kocsihoz. A szagértő ezen vérig sértődött, hogy hát ez most a menő és ebbe az irányba megy az ipar, stb. Kolléga kérte, hogy tegye fel a kezét akinek tetszik, 45-ből ketten jelentkeztek, de ők is mondták, hogy tudnának szebbet. A szagértő meg továbbra is kötötte az ebet a karóhoz, hogy a tile design igenis jó, csak éppen ama egyszerű kérdésre nem tudott választ adni, hogy milyen mintán és milyen statisztikával mértek, hogy erre a következtetésre jutott... Na valami ilyesmi a win8 esete is, elszabták és óvodás gyerekként csak azért sem ismerik el, miközben úgy már a vista is jobban fogyott ilyenkorra, pedig az nem volt kötelező, mint már egy ideje a win8...

    Szerk: Csak hogy teljesen világos legyen mi a gond. Pl. én most egy új funkción dolgozom, amihez van számos ötletem. Nem nekiállok kifejleszteni nyakra-főre max. a legközelebbi kollégát megkérdezve, hanem összeszedtem a vevők sokaságát remélhetőleg jól leíró mintát (i.e. kollégák) és beültettem az autóba őket, hogy x szempont alapján véleményezzék a funkciót és persze szubjektíven is kommenteljék. Na most ha 10-ből 8 azt mondta, hogy ez meg az hülyeség a jelen formájában, akkor változtattam és újra teszteltünk. Van amikor visszamentünk az eredetihez, van amikor nem, de ők döntöttek és nem én. Ez ms-nél valahol nagyon elveszett...

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz Goblin12 #51 üzenetére

    Na ja, de ha te voltál a kisebbség akinek nem tetszett, nyugodtan feldobhattál valami izgalmas témázó sw-t. Én anno litestep-et használtam. Jó kis StarCraft theme-mel :K

    Kép -> hát ezt mondjuk én sem, és azt sem miért tartott vagy 8 évig hogy dinamikusan kigyűjtsék a gyakran használt alkalmazásokat vagy legyen végre keresés a start menübe. :)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák